Furkan Ersun

0 %
Furkan Ersun
SEO - Girişimci - Yazılımcı
 • Ülke:
  Türkiye
 • Şehir:
  izmir
 • Yaş:
  18
Türkçe
İngilizce
Fransızca
Almanca
İspanyolca
html
CSS
Python
JavaScript
PHP
Unity
WordPress
SEO
 • Tanıtım
 • Reklam
 • Site Kurma
 • Yazılım
 • SEO / Backlink Çalışması
 • Oyun Tasarlama

Furkan Ersun – Hakkında

Şubat 3, 2022

Hakkımda

Ben Furkan Ersun, 2016 senesinden beri arama motoru optimizasyonu olarak da bilinen SEO üzerine çalışmalar yapıyorum. Müşterilerime her daim birinci sınıf kaliteye sahip hizmeti vermek üzere kendimi geliştiriyor ve ilerleyen teknolojiye adapte olmak için çalışıyorum. Uzmanlık alanım ve verdiğim hizmetler tanıtım, reklam, organik hit gönderimi ve backlink olmak üzere sayısız unsuru kapsamaktadır. Benden SEO hizmeti alan web siteleri sayısız avantaja sahip olur. Öncelikli olarak görevim sitelerin hedeflenen ziyaret sayısına ulaşmalarını sağlamak ve bu sayede ürün ya da hizmetlerine olan ilginin artmasına imkân tanımaktır. Hem yerel hem de küresel olarak potansiyel müşterilere ulaşmak isteyen herkese hizmet vermekteyim.
Marka ya da kişilerin sanal dünyadaki görünürlüğünü arttırmak, uzun vadeli konumlandırma stratejileri ve yüksek yatırım getirisi sağlamak sıklıkla müşterilerimin faydalandığı avantajlar arasında yer alır. Müşterilerim, Facebook Ads, Yandex Ads ya da AdWords gibi reklam birimlerine boşuna para harcamak durumunda kalmazlar. Tüm bunlara ek olarak site tasarlama ile site yükseltme hizmetleri de sağlamaktayım. Müşterilerim, yüksek kaliteli SEO hizmetlerim için uygun fiyatlardan yararlanabilir. Web sitenizin prestij kazanarak hedef kitlesini büyütmek için siz de benimle profesyonel olarak çalışabilirsiniz.

 

Furkan Ersun

Hedeflerim

SEO alanında yıllar boyunca verdiğim hizmetler sayesinde web sitelerini geliştirerek daha çok sayıda kullanıcıya ulaşmalarını sağlıyorum. Sitelerin yapısını inceledikten sonra içerik geliştirme, online iş geliştirme kampanya yönetimi ve anahtar kelime önerileri yaparak donanımlı bir SEO hizmeti sağlıyorum. Reklam işlerini hem bireysel olarak hem de r10 üzerinden yürütüyorum. Sağladığım hizmetler sayesinde müşterilerim arama motorlarında üst sıralara taşınır ve sürekli olarak siteleri ziyaretçi çeker.
En etkili ve düşük maliyetli reklam yöntemlerinden olan SEO, başarıya ancak alanında deneyimli kişiler tarafından uygulanan stratejiler ile ulaşabilir. Yıllardan beri sektörün kalbinde çalışan biri olarak hem geleneksel hem de kendi ürettiğim stratejileri uyguluyor ve maksimum müşteri memnuniyeti elde ediyorum. Kariyer misyonum müşterilerime her daim birinci sınıf kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetleri en uygun fiyatlara sunmaktır. Bununla birlikte kariyer hedefim ise ilerleyen dönemlerde CEO pozisyonuna yükselmek.

CV İndir: TIKLA

Furkan Ersun

Posted in KişiselTags:
Write a comment